Wolves har noe på gang
by Sportsidioten 1
Sendt inn: 17/02/23 (Redigert)
England
Fotball, Premier League
Wolves - Bournemouth
H
1.7
Jeg har i lang tid ventet på at Wolves skal våkne fra dvalen. De er rett og slett altfor gode til å rykke ned fra Premier League. Uheldig med skader og store problemer med å score mål har vært gjengangeren.
Med ny manager virker det som ting er i ferd med å skje for ulvene, med positivt fortegn selvsagt. 3-0-1 siste 4 kamper er gull verdt for et lag i bunnen, og tapet kom for selveste Man City.
1-0 hjemme mot West Ham og 3-0 i forrige hjemmekamp mot Liverpool. Ny hjemmekamp mot svake Bournemouth bør gi 3 nye poeng i kassa og nok et steg bort fra nedrykksstriden.
Mann mot mann er det klasseforskjell mellom lagene. Ting har løsnet for ulvene, og selvtilliten begynner for alvor å ta føttene i laget.
Logg inn eller registrer deg for å legge igjen en kommentar