Fluminense – Al Hilal: Fluminense over 2.5 offside
Fluminense over 2.5 offside
2.31
1/10
Fluminense – Al Hilal
Det var nok ikke mange som hadde sett for seg Fluminense og Al Hilal skulle møtes i kvartfinalen etter at man fikk se oppsettet i 8.delsfinalene, men de slo ut hvert sitt storlag. Begge lagene er ubeseiret, og det er ganske så fint motstanden tatt i betraktning.
Al Hilal videre fra gruppe med Real Madrid, Salzburg og Pachuca. Gode offensivt, var til tider bedre enn Real Madrid i åpningskampen. Madrid-laget bedre etterhvert, og hadde nok fortjent seieren. Uavgjort mot Salzburg, en kamp som var rimelig jevnspilt. Slo Pachuca greit, 2-0 etter scoring av Al Dawsari og Marcos Leonardo.
Fikk Manchester City i 8.delsfinalen. Engelskmennene var kjempefavoritter. Bernardo Silva scoret tidlig for blåtrøyene. Utrolig at man ikke økte til pause, hadde en xG på 2.08. Al Hilal hadde ingenting å komme med. I løpet av seks minutter i andre omgang snudde Al Hilal kampen. Først etter klabb og babb i feltet, så kontret Malcom etter en City-corner. Pep tok grep, byttet tre mann, fikk umiddelbar uttelling. Haaland nettet rett etter. Resultatet stod seg til full tid. I overtiden klarte Al Hilal å dra det hele i land. Koulibaly og Foden scoret for hvert sitt lag før Marcos Leanardo avgjorde. Jubelen i taket for de frammøtte fra Saudi Arabia. Tillot 4.21 i xG mot City, men endte med 3.16 selv. Det er rimelig bra mot en slik klassemotstander, selvom det var over 120 min.
Gamlehjemmet fra Fluminense kom i en overkommelig gruppe. Startet med en sjansefattig 0-0 kamp mot Borussia Dortmund. Vant greit 4-2 mot Ulsan HD, men måtte slite mere enn ventet. Ble tidvis kjørt over av Mamelodi Sundowns som måtte vinne for å gå videre til sluttspill. Fluminense klarte å ri den av, 0-0 sendte de videre som toer i gruppa. Ikke et av de beste lagene i Brasil. Ligger som nummer seks. Bare nummer 13 i katastrofesesongen i fjor. Snitter ekstremt høyt i alder. Keeper Fabio er 44 år, legenden Thiago Silva er 40år, spissen Cano er 37 år.
Fikk Inter i 8.delsfinalen. Intens batalje i første omgang. Dommer Barton fikk nok å henge fingrene i. Fem gule kort de første 45 min. Fluminense fikk scoring etter 3 minutter ved veteranen Cano. Forsvarslinjen på fem mann ble styrt meget godt av rutinerte Thiago Silva. Skapte veldig lite til det gjenstod et kvarter. Da fikk man et par store sjanser ved Lautaro Martinez, han hadde en i stolpen blant annet. Det samme hadde Dimarco på et langskudd. Hercules kontret inn 2-0 på overtid.
Fluminense gått i offside 15 ganger på 4 kamper. Motstanderne gått i offside 11 ganger.
Al Hilal gått i offside 9 ganger på 4 kamper, motstanderne 7. På 34 kamper i serien så har motstanderne til Al Hilal gått i offside 3,88 ganger per kamp, mens de selv går i offside 2,06.
Tallene er fine. Vi prøver Fluminense over 2.5 offside til 2.31 hos Bethard. 1 unit.
Andre oddstips
des 06
des 07
des 10
des 20
10% cashback hver uke!
Opp til 100% Kombi-Boost
Norsk nettside
Norsk nettside
Attraktive bonuskampanjer
Enkel registrering
Opp til 5 000 kr. ukentlig reload bonus
Enkel registrering
Offisiell AC Milan-sponsor
Opp til 5 000 kr. ukentlig reload bonus
2 mål foran tidlig utbetaling
Attraktive bonuskampanjer
Opp til 5 000 kr. ukentlig reload bonus
Attraktive bonuskampanjer
Stort utvalg av spesialspill
Opp til 5 000 kr. ukentlig reload bonus
2 mål foran tidlig utbetaling
God og oversiktlig nettside
Enkel registrering
10% cashback hver uke!
Norsk nettside
Mange betalingsmetoder
Opp til 5 000 kr. ukentlig reload bonus
Norsk nettside
Attraktive bonuskampanjer
Stort utvalg av spesialspill
Norsk nettside
Attraktive bonuskampanjer
Norsk nettside
Stort utvalg av spesialspill