Real Oviedo – Osasuna

Jose Luis Guzman Mansilla skal dømme kveldens oppgjør mellom Real Oviedo og Osasuna. Står med 5 kamper i La Liga, alle denne sesongen. 5.20 gule + 0.20 røde i snitt. Snitter 28 fouls per kamp. Dømte Real Oviedo mot Getafe, da ble det blåst for 30 fouls, 18 av de til Real Oviedo. Fire av de fem kampene han har dømt gått over 23.5 fouls.

To av de lagene som blir foulet minst. Mye fordi de har defensive tilnærminger til kampene. Tror vi får noe helt annet i dag, her må minst et av lagene angripe.

Osasuna med 122 fouls på sine 10 kamper. Snitter 12.2. Har pådratt motstanderen 103 fouls, snitt på 10.3. 4 av 10 kamper over dagens linje. 13.4 fouls per kamp i fjor, fjerde mest i ligaen.

Real Oviedo med 116 fouls på sine 10 kamper. Snitter 11.6 fouls per kamp. Motstanderne snitter 9.8 fouls per kamp.

På slike spill legger jeg veldig stor vekt på hvem som dømmer. Klar overdommer, GGbet med linje på 26.0 Vi får 23.5 hos Prontobet, det må vi utnytte. 1.90 i odds spilles med 1 unit.