Bayern er synonymt med målorgie

Gjør ikke dette så omfattende.

Her er tanken at Bayern Munchen er ensbetydende med mange mål i fotballkamper. De har målkåte Harry Kane på topp som rett og slett er en helt sinnsyk god fotballspiller. En notorisk måljeger som bøtter inn mål på bestilling – uke etter uke.

Bayern har nå 7 strake kamper med minst 4 mål – altså over linjen på 3,5 jeg velger meg fra dette oppgjøret.

Pafos debuterer i Champions League og tok like gjerne med seg poeng fra bortekampen mot Olympiakos. 0-0 var et sterkt resultat i heksegryta der nede, men å skulle møte Bayern Munchen er noe helt annet.

Det hjelper ikke med evigunge David Luiz til å styre forsvarstroppene. Mot Bayern møter de overmakten – som trolig kommer til å valse over dem fra start.

Jaja (for øvrig navnet på en av Pafos brasser), mulig jeg undervurderes hjemmelaget, men Bayern er en av verdens beste klubber. Alt annet enn borteseier med flere mål vil overraske meg stort.

Jeg har også vært inne på tanken om hc-spill, men faller ned på over 3,5 mål. Så Pafos må gjerne overraske meg, bare vi får en målrik kamp 🙂