OddsNetspill: Reilly Opelka 2-0
by Stigis
Sendt inn: 03/02/21- Sport:Tennis
- Land:Internasjonal
- Liga:ATP
- Kamp / utøvere:Zandschulp – Opelka
- Tips/ utfall:0-2
- Spillestopp:05.02.2021 00:00
- Odds:2.32
- Innsats:5/10
- Selskap:PinnacleSports
Selvsagt veldig tidlig å spille settspill, men 2,32 virket i overkant for 2-0 Opelka. Motstanderen et ganske uskrevet blad enda, men på vei opp og en spennende spiller. Her baserer jeg meg uansett på Opelka sin vanvittige serve. Nederlenderen har ikke returspillet til å få alt for mange sjanser i returgamene dersom Opelka er på tå hev og server opp mot normal standard.
Dette er siste sjanse for spillerne til å få en best mulig oppladning til Australian Open. Opelka fikk en fin gjennomkjøring mot Stakhovsky i forrige runde og vant 2-0 i sett. Han vant 88% av 1.servene og 82% av 2.servene og hadde 0 breaksjanser i mot seg.
Har rett og slett litt vondt for å se Opelka bli brutt og han er f.eks bedre enn Isner fra grunnlinjen sånn hvis man skal sammenligne han med noen. Med det mener jeg at han også er i stand til å bryte motstander selv. Han kan mer enn bare å serve….
2,32 virker rett og slett for mye med tanke på at Opelka kanskje har ATP-tourens mest fryktinngytende serve.
Stigis
- 1# NBA
- 2# Tennis
- 3# Fotball
- 4# Premier League
- 5# WTA