Røde stjerne med full kontroll, også i Gibraltar

Over 6.5 cornere til odds 2.00 beste jeg har funnet, hvor flere er under 1,90.

Røde Stjerne har slått ut både Glimt og FCK de siste årene og selv om de kun vant to CL kamper i fjor, så er det langt over nivået til Lincoln.

Hjemmelaget er det klart beste laget fra Gibraltar, men det er selvfølgelig i en svak liga hvor de kun taper en kamp pr. sesong, men likevel får de motstand fra St. Joseph´s.

Lincoln har haugevis med erfaring fra disse kampene, men de har få gode opplevelser mot OK motstand, men de slo faktisk Celtic 1-0 hjemme i 2016.

I 2021 nådde de Conference League gruppespillet og var den gangen i samme gruppe som FCK. Den danske storklubb var flere nivåer over laget fra Gibraltar som etterpå ikke har nådd like langt i Europa.

De slo ut pt. nummer 5 fra Færøyene i to ganske jevne oppgjør hvor Lincoln fikk 14 cornere i mot i de to kampene.

De møtte fx. Qarabag og fikk totalt 23 cornere i mot.

Røde Stjerne startet netopp ligaen opp og startet med 4-0 hjemme og 9-1 cornere.

De slo Young bodys i siste cL bortekamp 1-0. 10-4 cornere.

Røde Stjerne har mye erfaring fra gruppespill og bør ikke havne i problemer verken i gibraltar eller sammenlagt.

Lincoln med en del cornere også i noen Europa kamper. Over 9.0 cornere i kampen gir 1,97 og er kanskje et like godt spill. Hjemmelaget er tvunget frem for å få et resultat for i Beograd blir det nesten en umulig oppgave.