En jevn kamp?

Når Chris Dobey – Jermaine møter til dyst så er det to spillere som har levert varene bra i players championship i den siste uka. Så det er med andre ord to spillere som har formkurve peker oppover inn mot denne turneringen.
Jeg tror dette blir en jevn og artig kamp. Selv mener jeg verdien ligger på Wattiemena. Men vi skal se på et annet spill i denne kampen. Jeg synes nemlig 180’s linje på 4.5 er meget fin i denne kampen. Vi får @ 1.86 på over 4.5 180’s. Dette er to spillere som er meget stødige på å treffe T20, og har mange jevne piler mot dette segmentet på dartbrettet.

Jeg tror dette blir en lang kamp, og derfor mener jeg verdien på overspill ligger enda mer til rette.
Siste de møttes ble det 5 180’s. Riktignok var det i World Masters i Januar, og der ble det 3-0 Dobey.

Som nevnt tror jeg på en lang kamp, og det er nok begge disse spillerne innstilt på. Det er harde i hodet begge to, og dette her blir nok en meget spennende kamp å følge med på.

Vi spiller følgende:

Jermaine Wattiemena – Chris Dobey: Ober 4.5 180’s @ 1.85, 2 units