Stephen Curry er kun to 3-poengere fra å passere Ray Allen i flest satte 3-poengere i NBA’s historie. Han setter nesten garantert rekord i denne TV-sendte kampen. Mitt spill blir dog på laget hans, Golden State Warriors. De har et vanvittig overtak på Knicks i MSG. Faktisk har de vunnet 8 strake kamper i New York og 10 av siste 11.
I tillegg er Golden State NBA’s beste lag denne sesongen med 22-5. Knicks er utenfor både playoff og playin-turneringen per nå med skuffende 12-15. Dessuten er det ikke bare H2H de sliter hjemme mot Golden State. Denne sesongen har de så langt 5-9 foran egne supportere. De er rett og slett langt unna sitt beste og fjorårets nivå per nå. I tillegg er de litt shorthanded til denne kampen der det er verdt å nevne at deres nest mestscorende, RJ Barrett er ute.
Det blir back-to-back for Golden State sin del, men det pleier de å takle strålende. De vant knepent 102-100 borte mot Indiana i går natt etter en helt forferdelig uttelling til dem å være. Jeg er sterkt i tvil om de presterer to slike kamper etter hverandre. Det var selvsagt også en styrke å vinne på en veldig dårlig dag. Jeg mener, hvor ofte setter Wiggins 0/3 fra distanse og Poole 1/4? I tillegg hadde både Porter jr og Lee 0/2 og Curry 5/15. Totalt 8/30 og 27% fra beyond the arc. Det skjer ikke to kamper på rad, ferdig snakka! 🙂
-4 er ikke en avskrekkende linje, så jeg forsøker meg på den og satser på at Knicks sin dårlige form fortsetter litt til.
Stigis
10% cashback hver uke!
God og oversiktlig nettside
Premier League Jackpot hver måned
Attraktive bonuskampanjer
Stort utvalg av spesialspill
Norsk nettside
Opp til 5 000 kr. ukentlig reload bonus
Enkel registrering
Offisiell AC Milan-sponsor
Stort utvalg av spesialspill
Rask support
Norsk nettside
Norsk nettside
Attraktive bonuskampanjer
Enkel registrering
God på norsk fotball
Vinn opp til 300 000 kr i den ukentlige prognosen
500 kr. Gratisspill hver måned
2 mål foran tidlig utbetaling
Stort utvalg av odds
Attraktive bonuskampanjer
Attraktive bonuskampanjer
10 000 kr for 10 riktige tips hver dag
Spillerkonkurranse med premier verdt 60 000 kr
Norsk bookmaker
God på norsk fotball
Unik oddsplattform
Attraktive bonuskampanjer
Opp til 5 000 kr. ukentlig reload bonus
Enkelt å navigere på siden