Serien er ferdig i natt?

Nå står det 3-1 til Boston Celtics, og det er nå eller aldri for Philadelphia 76’ers. Men spørsmålet er om at de makter å komme tilbake i denne serien, og om alt avsluttes i natt?

Embid kom tilbake i kamp 4 uten at det gjorde noe særlig foskjell på Philly laget – For å være litt kritisk mot Embid. Han tok mange skudd, og det var tydelig et Philly stolte på han i denne kampen – Men det var til ingen nytte viste det seg.

Boston Celtics er veldig vanselig å foholde seg til hvis Pritchard har dagen. Han er en av ligaens beste skytter, og de kan ikke la han få rom å boltre seg på. Med sine 32 poeng og 6/12 fra 3’ern hadde han en maks kamp for Celtics i kamp 4.

Når de i tilegg må stoppe Brown og Tatum, som har vist seg fra en god side i  denne serien. Da ser jeg vanskeligheter på hva Philly skal gjøre for å stoppe dem i natt. Det spilles også i Boston, og jeg er 100% sikker på at de vil bli ferdig med denne serien i natt.
Linjen i dag er på -11.5 linje på Celtics. Jeg har troen på at de løser den i kveld. Hvis de skal ha noe sjanse så må Maxey ta mer skudd, og ha en maksdag. Tilegg må Edgecombie ha en 20 poeng + kamp, og George skyte 50% fra 3’ern.

Men det skal sies at Philly ha klart det i en kamp i serien, men jeg tror ikke de klarer det en kamp til.

Vi spiller følgende:

Boston Celtics – Philadelphia 76’ers : Boston Celtics —11.5 @ 1.87, 2 units