Denne siden krever javascript
Bookmakere ->>>|10Bet|Bet365|Betsafe|Betsson|ComeOn|Guts|NordicBet|PinnacleSports|SuperLenny|Unibet|Casino|Fanteam
DISKUSJONSFORA
Printer versjon

Størst cupbombevarsel mot Vålerenga

Skrevet av: BT Karlsen 16.04.2013 08:57

Vålerenga er Tippeligalaget som lever farligst i 1. runde av cupen, mener oddssetterne hos Betsafe.

- Vålerenga er i dårlig form og var skremmende svake mot Godset i helgen. De får det heller ikke lett mot Frigg, sier oddssetter Geir Magne Gjersvoll fra spilleselskapet Betsafe.com og legger til:
- I fjor røk Sogndal ut i 1. runde og det blir nok minst ett storlag som får trøbbel mot en «lilleputt» også denne sesongen.

Betsafe tror følgende Tippeligalag får mest trøbbel basert på vinneroddsen til lagene fra toppdivisjonen.
* Vålerenga mot Frigg
* Lillestrøm mot Skedsmo
* Start mot Vigør
* Sandnes Ulf mot Avaldsnes
* Haugesund mot Brodd
* Hønefoss mot Holmen
* Sarpsborg 08 mot Sarpsborg

- Her er det mye følelser ute og årets kamp for de små klubbene. Det kan bli betydelig mer spennende på ujevne vårbaner enn storklubbene ønsker, avslutter Betsafes oddssetter.

Cupodds fra Betsafe.com:
Frigg-Vålerenga 14.00-10.00-1.09
Skedsmo-Lillestrøm 15.50-9.00-1.08
Vigør-Start 16.50-9.05-1.08
Avaldsnes-Sandnes Ulf 18.50-9.00-1.07
Brodd-Haugesund 18.50-9.00-1.07
Holmen-Hønefoss 18.00-11.00-1.06
Sarpsborg-Sarpsborg 08 19.50-10.00-1.05
Tornado/Maløy-Sogndal 18.50-11.50-1.04
Larnes Gursken-Aalesund 21.00-10.50-1.04
Buvik-Rosenborg 19.50-13.00-1.03
Vaulen-Viking 22.00-11.00-1.03
Kirkenes-Tromsø 23.00-11.50-1.03
Hovding-Brann 23.00-13.00-1.02
Elnesvågen-Molde 26.00-12.00-1.02
Husøy & Foynsland-Odd 28.00-11.50-1.02
Hallingdal-Strømsgodset 35.00-12.00-1.01