Denne siden krever javascript
Bookmakere ->>>|10Bet|Bet365|Betsafe|Betsson|ComeOn|Guts|NordicBet|PinnacleSports|SuperLenny|Unibet|Casino|Fanteam
DISKUSJONSFORA
Printer versjon

Tror på Chelsea i helgens toppkamp

Skrevet av: BT Karlsen 26.10.2012 10:12

Bookmakerne i Betsson holder Chelsea som favoritter i helgens storkamp mot Manchester United i Premier League.

- Manchester United trives ikke på Stamford Bridge, og Chelsea kan fort åpne et United-forsvar som ikke imponerer om dagen, sier oddssetter Tommy Fällman fra spilleselskapet Betsson.com og tilbyr 2,40 på Chelsea og 2,90 på United.

Det er ellers en strålende fotballhelg med mange godbiter.
Får Villa-trener Paul Lambert en fin dag mot gamleklubben Norwich? Kan Manchester City reise seg etter nedturen i Champions League? Hvem vinner Londonderbyet mellom Arsenal og QPR? Og hvem er best i Liverpool? De blå eller de røde?

- Det er en herlig fotballhelg vi har i vente. Det er mye følelser og mange godbiter for alle som liker engelsk fotball, avslutter Betssons oddssetter.

Premier League-odds fra Betsson:

Aston Villa Norwich 1,95-3,35-3,95

Arsenal QPR 1,36-4,75-8,60

Reading Fulham 2,85-3,30-2,40

Stoke Sunderland 1,90-3,35-4,15

Wigan - West Ham 2,22-3,30-3,20

Manchester City Swansea 1,22-6,00-12,50

Everton Liverpool 2,50-3,25-2,70

Newcastle - West Brom 1,98-3,35-3,80

Southampton Tottenham 4,40-3,50-1,81

Chelsea - Manchester United 2,40-3,25-2,90