Viser Kypros-Danmark på nett-TV
Skrevet av: BT Karlsen 05.10.2011 15:07
Spillselskapet Unibet viser fredagens viktige EM-kamp mellom Kypros og Danmark gratis på sin nett-TV kanal.
-Det merkes på norske oddstippere og fotballfans at dette er en viktig kamp for Norge. Denne uken har vi registrert en noe unormal økning i antall nyregistrerte kunder. Det merkes at fotballen gjør klar for ny EM-fest, sier Unibets pressetalsmann Kjell Hanssen.
-Mange ønsker åpenbart å sikre seg muligheten til å følge Norges skjebnekamp direkte på sin PC, mobil eller nettbrett klokken 20.30 på UnibetLive, sier Hanssen.
Fredag og tirsdag viser spillselskapet i alt 24 kamper fra fredagens og tirsdagens innspurt i kvalifiseringen til neste års EM i Polen og Ukraina.
-Flere lag er allerede klare for EM-sluttspill, mens andre fortsatt har klokkertro på billett til neste års fotballbegivenhet. Fredag og tirsdag kan Norske nett-TV seere blant annet også følge Sveriges avgjørende kamper mot Finland og Nederland, samt storheter som Italia, Frankrike, Tyskland, England og Portugal i viktig EM-innspurt, sier Hanssen.
-Oddstippere over hele verden leter etter muligheter for å følge sine nasjonale fotballhelter på sin PC, og samtidig spille live på oddsutvikling i kampene. For oss nordmenn er Danmarks kamp mot Kypros helt spesiell, sier Hanssen
Her er fredagens og tirsdagens direktesendte landskampmeny i fotball på www.unibet.com:
Fredag 7. oktober:
Kypros - Danmark
Tsjekkia - Spania
Tyrkia - Tyskland
Montenegro - England
Armenia - Makedonia
Azerbadijan - Østerrike
Latvia - Malta
Slovakia - Russland
Wales - Sveits
Nord-Irland - Estland
Belgia - Kazakhstan
Romania - Hviterussland
Serbia - Italia
Finland - Sverige
Tirsdag 11. oktober:
Tyrkia - Azerbadijan
Irland - Armenia
Russland - Andorra
Makedonia - Slovakia
Sverige - Nederland
Ungarn - Finland
Albania - Romania
Bulgaria - Wales
Litauen - Tsjekkia
Slovenia - Serbia