- Sport:Amerikansk Fotball
- Land:USA
- Liga:NFL Preseason
- Kamp / utøvere:Arizona vs Washington
- Tips/ utfall:Arizona
- Spillestopp:03.09.2010 04:00
- Odds før kurtasje:1.46
- Kurtasje %:5
- Odds etter kurtasje:1.44
- Innsats:4
- Selskap:Betfair
Prøver meg med et siste spill fra preseason i NFL.
Arizona Cardinals har et stort problem: de har egentlig ingen ordentlig quarterback. Matt Leinart var ment å skulle ta over i år, men han har verken kvalitetene eller lederegenskapene til å lede laget videre. Coach Wisenhunt har derfor satt opp Derek Anderson som sin starter, men heller ikke Anderson er noen kvalitetsquarterback (for å si det mildt.) Cardinals har mye av denne grunn slitt med å score i denne preseason, men deres gode forsvar har gjort at resultatene alt i alt ikke har sett altfor ille ut.
Washington med sin nye coach Shanahan har klart seg bedre denne preseason. I denne siste kampen før alvoret starter skal man altså reise tvers over landet til Arizona, og både spillere og trenere har gitt utrykk for at de ikke er helt fornøyde med et slikt oppsett. Quarterback McNabb kommer uansett ikke til å spille, og det er vel egentlig ventet at svært få av starterne kommer til å gjøre annet enn å stå på sidelinjen i denne kampen.
Bottom line er at Cardinals har mye større problemer, og derfor kommer til å stille med et langt flere førstelagsspillere i håp om å få litt klarhet og bygge litt momentum før alvoret starter neste helg. Jeg tror ikke Redskins kommer til å bry seg særlig om resultatet, og at Cardinals vinner greit. 4 units settes på Cardinals til 1.46 før kommisjon hos Betfair.