Denne siden krever javascript
10Bet|Bet24|Bet365|Betfair|Betsafe|Betsson|NordicBet|PinnacleSports|Unibet
DISKUSJONSFORA
Tråden du forsøker å vise er ikke tilgjengelig
PinnacleSports.com Online Sports Betting

Tips » Tennis

Tilbake til forum
OddsNetspill: Pavlyuchenkova
Stigis Postet 07.03.2010 22:13 Regnskap
Endret
08.03.2010 02:59 Stigis
08.03.2010 07:40 Stigis

  • Sport:Tennis
  • Liga:WTA (w)
  • Kamp / utøvere:Pavlyuchenkova - Hantuchov
  • Tips/ utfall:Pavlyuchenkova
  • Spillestopp:07.03.2010 23:00
  • Odds:2.70
  • Innsats:6/10
  • Selskap:PinnacleSports

Finale i Monterrey mellom Pavlyuchenkova og Hantuchova der begge spillere har imponert på vei mot finalen.

Pavly har cruiset gjennom i strake sett frem til semifinalen, men dog mot ganske svak motstand. I semifinalen ble det 63 26 61 over Sevastova.

Hantuchova imponerte meg i sin semi mot Cibulkova (46 63 60) og hun har virket veldig solid hele uken.

Dette er to spillere som ikke holder igjen og som kjører på offensivt hele tiden. De møttes i Dubai for noen uker siden og da vant Pavlyuchenkova 63 64 og jeg ser ingen grunn til at hu plutselig skal være såpass underdog.

Nå har jeg knapt fulgt tennisen siden Australian Open, men for meg ligner dette en coinflip - muligens med Hantu som ørliten fav hvis man ser på res denne uken. Jeg kan uansett ikke la denne stå urørt og kjører 6 units på Pavly her faktisk.

Stigis


- Svar på innlegg

PinnacleSports.com Online Sports Betting