Denne siden krever javascript
Bet24|Bet365|Betfair|Betsafe|Betsson|ComeOn|NordicBet|PinnacleSports|Unibet
DISKUSJONSFORA

Oddstips » Odds

Tilbake til forum
NHL: Edmonton - Detroit
Ovechkin Postet 04.02.2012 11:28 Regnskap
  • Sport:Ishockey
  • Land:Nord-Amerika
  • Liga:NHL
  • Kamp / utøvere:Edmonton - Detroit
  • Tips/ utfall:B
  • Spillestopp:05.02.2012 04:00
  • Odds:1.95
  • Innsats:2
  • Selskap:Betsson

Får 2,00 hos Bet365, spiller hos Betsson pga. sponsorkravet.

Edmonton Oilers er i brukbar form etter en lengre periode med mange tap på rad. Har for lengst innsett at det ikke blir playoff i Edmonton i år, så de spiller stort sett for æren, med mindre de vil havne langt nede på tabellen og sikre seg nye draftpicks, noe som er veldig usannsynlig. Sam Gagner skrev historie sist da han noterte 8 poeng mot Blackhawks (4+4) i en kamp de vant 8-4, helt villt. Får sannsynligvis Nugent-Hopkins tilbake i natt etter et lengre skadeavbrekk, men tviler på at han går inn på førsterekken med Hall og Eberle etter Gagners oppvisning sist.

Red Wings er som vanlig NHLs mest streaky lag, og står nå med ni seire på de siste ti. Slo Vancouver sist i en kamp hvor de overbeviste stort og viste seg fra sin beste side offensivt. Per dags dato er de det klart beste laget i denne conferencen, og trives godt med å spille mot og i Edmonton. Isen her er ganske god sammenlignet med arenaer i varmere byer i USA hvor den kan bli litt humpete, så Detroit har flere ganger sagt at de liker å spille i Rexall. Har også et godt tak innbyrdes på Oilers.

Blir Conklin i mål for Red Wings i dag ettersom Howard har brukket en finger. Bortsett fra det har ikke Wings skader utenom langtidsskadde Eaves (ikke viktig). På ren klasse skal Detroit kunne ta denne greit, men spennende å se hvordan Oilers reagerer etter den ville kampen mot Hawks sist.   


- Svar på innlegg
Her må jeg si meg uenig..
SimonGagne Postet 04.02.2012 22:08 Regnskap
Synes faktisk 3,30 hos Unibet for ren hjemmeseier har verdi. Det er vanskelig å si hvordan Oilers responderer på 8-4-seieren mot Hawks, men jeg tviler på at de tar lett på det. RNH tilbake er også en styrkelse. Han spiller nok med Horcoff og Hemsky, mens Hall, Gagner og Eberle selvfølgelig (etter poengfangsten mot Chicago), fortsetter.

Edmonton har vært gode hjemme, 14-8-3 (6-2-1 siste 9), og det er bortestatistikken som har skylden for at de nok en sesong ikke når playoffs. Detroit har også møtt på problemer på bortebane, 15-14-0, som ikke kan sammenlignes med den enorme hjemmestatistikken.

Det som allikevel får meg til å gå for H her er at Ty Conklin står i buret. Jeg tror Detroit kan gå på et par leie smeller etter at Howard ble skadet. Conklin møter Dubnyk, som har vært god de to gangene han har møtt Wings. Jeg vet i hvert fall om jeg måtte velge, ville Dubnyk vært høyere på lista mi enn Conklin.

Tror denne kan gå hvilken som helst vei, og at det ikke blir blowout. Prøver en unit på hjemmeseier. Lykke til!
- Svar på innlegg