Denne siden krever javascript
Bet24|Bet365|Betfair|Betsafe|Betsson|ComeOn|NordicBet|PinnacleSports|Unibet
DISKUSJONSFORA

Oddstips » Trav

Tilbake til forum
Mantorp V4
Black Postet 20.02.2012 10:25 Regnskap
V4-1
Blir det enkelt eller vanskelig å løse dagens første V4 løp fra Mantorp? Tar Ewe Palema tet fra start eller kommer seg fort ut, så er løpet kjørt. Da vinner Ewe Palema løpet.
Er feltes beste hest. Ulf Ohlsson er en dyktig kusk og jeg setter pengene min på at han klarer å løse dette å vinner V4-1 med Ewe Palema. Når 6 Giant Coger er strøket så stiger sjanse til Ewe Palema i dette løpet. 10 KLing Bravur er også strøket fra løpet. Kun 10 hester til start i dette løpet over 2140 m.
V4-1:1 Ewe Palema

V4-2
Alternativ banker i dag er Leonas Yaffa, som bør ta tet og fort leder helt hjem til mållinjen er passert i dette hoppeløpet over 2140 m. Hopper er hopper og jeg dekker opp med flere. Spende med Lindsey Trot som er i fin form og som får Kenneth Haugestad som ny kusk. Brukes også som en utganghest.
V4-2:3,10/1,2,5,8,9,11

V4-3
Blir det kjøring om teten for de to mest markerte i dette sprinløpet og er det som gjør at det er andre hester i dette løpet som er først over mållinjen? Det er ikke et umulig secnario i dette løpet og når det samtidig er et meget jevnt løp, velger jeg ikke å kjøre favoritten i spillet som utgangshester i dette løpet. 9 Highlight bør være med å kjempe seieren om i V4-3 på tross av bakspor. Er i form. Ulf Ohlsson opp som kusk første gang er også et stort pluss. Velger å også å sette opp 2 Tanqueray som utganghest, var bra i fjor og er tilbake igjen i fin form, noe som seieren i det siste løpet viste. Fra spor to bør det bli et fint løpsopplegg i dag.
V4-3:2,9/3,5,6

V4-4
Favoritten i løpet er den beste hesten, men er ikke til å stole på. Ulf Ohlsson er en nøkkel kusk i dag og sitter opp bak 15 Gede Star for første gang. Det kan være et plus. 1 Basnäs Gemini kan få tet fra spor 1 og liker seg i den posisjonen. Har ikke imponert i sine siste løp. Det er ellers en sørglig gjeng dette her, ser man på de siste resultatene så er det ikke mye å rope hurra for. Dette er et løp hvor man ikke har er trygg på at man har klart å finne vinneren, før man har krysset for alle, en eller annen av disse får plutselig en formtopp. Det blir likevel for dyrt å ha med alle på mine bonger i dag.
V4-4:1,3,8,9,15

Systemet spilles på to bonger. Utgangshester i V4-2 og V4-3 og minst en av de fire hestene i (V4-2:2,3 og V4-3:2,9) må vinne. I tillegg så må bankeren Ewe Palema vinne sitt løp.
Systemet koster 220 kr.

Bong nr. 1 - kr. 120,00
1
3 10
2 3 5 6 9 11
1 3 8 9 15

Bong nr. 2 - kr. 100,00
1
2 5 8 9 11
2 9
1 3 8 9 15

DD-1:3
DD-2:2,9

Lykke til

People who care too much about the way they look are bad gamblers.
- Svar på innlegg