- Sport:Ishockey
- Land:Tyskland
- Liga:DEL 2
- Kamp / utøvere:Crimmitschau - Bietigheim
- Tilleggsinfo:3B runde 10
- Tips/ utfall:o5,5
- Spillestopp:17.02.2012 20:00
- Odds:1.62
- Innsats:5
- Selskap:Bet365
Crimmitschau - Bietigheim
Tysk hockey nivå 2 hockey og ett bunnoppgjør mellom to lag som har høye målsnitt. Jeg tror denne kampen ikke ødelegger dette og spiller derfor o5,5 mål.
Lagene ligger som henholdsvis nr 4 og 2 fra bunnen. Crimmitshau vant sist, men det kan man si var på høy tid. 7 strake tap hadde de før denne seieren. Bietigheim har en vanvittig form, spesielt hvis man tenker på at laget nå ligger nest sist. 7 seiere på 8 siste, kun ett OT tap mot topplaget Heilbronn er meget sterkt. De har også slått Hannover fra DEL i cup kamp på bortebane for 10 dager siden.
Crimmitschau har en målforskjell på 119 129 og ett snitt på 6,2 mål pr kamp. Hjemme har de 6 blank i snitt. Målfattig sist kamp, men før det hadde de 9, 8 og 11 mål.
Bietigheim har 140 141 og ett snitt på hele 7,2 mål pr kamp. Litt lavere borte med 6,73. De har nå 4 av 5 siste seriekamper over. Og har scoret veldig mye i det siste, på alle de 10 siste har de scoret mellom 3-9 mål.
Innbyrdes har kun 1 av 3 idenne sesongen gått over, men det var før bortelaget begynte å score mål for alvor.
Forventer en åpen og målrik kamp mellom disse to lagene som kjemper i bunnen. Bortelaget sin vanvittige målform gjør sitt til at jeg har stor tro på at vi får minimum 6 mål i denne. Spiller denne hos Bet365 som ligger høyest hos betbrain med 1,62.